BG EN

Стига рекет! Борисов да удари по масата

РЕТРО

Стига рекет! Борисов да удари по масата

17502
на 27.02.2015
Стига рекет! Борисов да удари по масата
Автор:   "Ретро"

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Че тази управленска коалиция е трудна и компромисна е ясно на всички. Но че малките партии в нея ще клатят системно държавата, ни идва в повече.

препоръчано

Категоричният, професионално и политически обоснован отказ на премиера да смени Лазаров и Писанчев създаде странна антипремиерска коалиция. В нея влизат протестъри, псевдореформатори, полупатриоти, прокопита и гномове. Не остана назад и президентът. Побърза да извиси глас, сякаш за да покаже, че ироничните му умилителни прякори не му отиват.

Намесиха се и висшите магистрати, същите, заради които Европа ни попиля от критики. Очаква се да се включат и сдруженията на рибарите, специалисти по хвърлянето на стръв с тлъсти червеи. Време е Борисов да удари по масата недипломатично. Иначе байганьовската партизанщина около него може да го сложи отново на динена кора.

 

 

Иван Асенов, София

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Шок в редиците на БСП - депутатите на партията увъртат за смяната на Драгомир Стойнев. А Киселова... (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК