BG EN

Страховита прогноза! Премиерът на Израел е убеден, че в Сирия има десетки тонове химическо оръжие

СВЕТЪТ ДНЕС

Страховита прогноза! Премиерът на Израел е убеден, че в Сирия има десетки тонове химическо оръжие

6947
на 03.05.2017
Страховита прогноза! Премиерът на Израел е убеден, че в Сирия има десетки тонове химическо оръжие
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Премиерът на Израел Бенямин Нетаняху заяви в интервю пред местна телевизия, че в Сирия са останали десетки тонове химическо оръжие, съобщава  ТАСС, циитрана от Фокус.

препоръчано

„В Сирия са останали химически оръжия, макар и броени проценти от предишния арсенал. Но при всички случаи това са десетки тонове – каза Нетаняху. - Световната общност задължи ликвидирането на химическото оръжие на сирийска територия. Това не стана – значи трябва да се направи“.

Нетаняху посочи също така, че Израел ще реагира с цялата си мощ при използване на подобно оръжие срещу него.

„Казвам само едно: възможното използване на химическо оръжие срещу нас е неприемливо, ще реагираме с пълна мощ - посочи той. - Това е и първият принцип на отбранителната ни доктрина: всеки, който иска да ни унищожи, сам се подлагана сериозна опасност“.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК