ГОРЕЩО
Аферата "Баба Алино": Пуснаха с подписка задържания при акцията в район "Приморски"
Тежка катастрофа на "Траянови врата" образува километрично задръстване
Един загина, а трима са ранени при катастрофа край Котел
ИЗВЪНРЕДНО! Катастрофа с колата на депутат на Радев - возилото било ударено на паркинг
ДПС: Истината излезе наяве - охраната на Делян Пеевски не струва милиони, както крещяха, ревяха и лъгаха от ППДБ
Крими
СТРАШНО: Цигани плашат жена от Войводиново заради протестите - щели да из*укат и малките деца в селото (СНИМКИ 18+)
97218
на 09.01.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Страшни заплахи е получила млада жена от село Войводиново, станало в последните дни епицентър на тлеещата от години омраза между българи и цигани.
препоръчано
Жената, която се казва Анастасия, първо е дала гласност за бруталния побой над командоса на 6 януари, а след това и за случващото се с протестите в селото.
Чатът е от Фейсбук и е меко казано възмутителен. Заплахите, освен много неграмотно написани са и изключително брутални.
Според Анастасия, те са дело на някой от избягалите от Войводиново цигани, който е успял да намери профила ѝ в социалната мрежа.



снимки: Глас.бг


