BG EN

Стрелецът от "Лозенец" се изправя пред съда

Темида

Стрелецът от "Лозенец" се изправя пред съда

19167
на 26.10.2017
Стрелецът от Лозенец се изправя пред съда
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мъжът, стрелял с пистолет по време на забава в столичния квартал „Лозенец“ отново пред съда. Магистратите решават дали Йордан Златков, син на известния Злати Златков – Златистия, да остане в ареста за постоянно.

препоръчано

Преди две седмици Златков беше задържан за безразборна стрелба в „Лозенец“. Тогава два от изстрелите попаднаха в апартамент наблизо. А младо семейство се размина на косъм от куршумите. Обвинен за стрелбата е Йордан Златков.

Адвокатът му обаче изрази съмнение, че именно той е произвел изстрелите, защото пистолетът бил собственост на друг човек – Калоян Арсенов, който е син на Долорес Арсенова.

Според разследващите именно Йордан Златков е стрелял, а с действията си е застрашил живота на младото семейство.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов: Агенцията за закрила на детето да се самосезира за министър Дечев, поставил под риск 9-годишната си дъщеря (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Психологът Иван Игов: Агенцията за закрила на детето да се самосезира за министър Дечев, поставил под риск 9-годишната си дъщеря (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК