ГОРЕЩО
ОБЛЕЧЕТЕ СЕ ТОПЛО, ВЗЕМЕТЕ И ЧАДЪР: Застудява, очакват ни и валежи от дъжд и сняг
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Неизвестни лица са стреляли по автомобила на полузащитника на Фенербахче Мехмет Топал, съобщиха от турския футболен клуб, информира БТА. Халфът се е отървал невредим след атаката.
От клуба обявиха, че по Топал е стреляно, докато е шофирал на път за дома си след тренировка. Изстрелите са се отбили в бронираното стъкло на автомобила на футболиста.
Мотивът на атаката не е известен, а нападателите са избягали и се издирват.
През април неизвестни лица стреляха по клубния автобус на Фенербахче, в резултат на което пострада шофьорът, който беше ранен и откаран в болница.
препоръчано
свързани новини
УЕФА отхвърли жалбата на Фенербахче за Фред
7615
на 04.08.2015


