BG EN

Съмнения за насилие в детска ясла - родители прибрали детето си със синини и наранявания по гърба

Съмнения за насилие в детска ясла - родители прибрали детето си със синини и наранявания по гърба

2310
на 26.05.2021
Съмнения за насилие в детска ясла - родители прибрали детето си със синини и наранявания по гърба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 16 февруари Жени Панайотова и съпругът й водят за първи път сина си на детска ясла. След час и половина родителите прибират момчето и когато го преобличат вкъщи, виждат множество хематоми и травми по гръбнака. Родителите се свързват с ръководството на яслата, подават и сигнали до отговорните институции. Какво точно се е случило, от къде са се появили синините по гърба на момчето?

препоръчано

„Когато синът ми се прибра, видяхме много травми и хематоми по тялото му. Потърсихме възпитателката Венета Стоянова, но не получихме отговор. После тя заяви, че нищо не се е случило. Причината била чувствителната кожа на детето”, разказва пред Нова тв Жени Панайотова. Тя добави, че лекарите в болницата са изразили съмнение за нанесен побой.

„След множество прегледи, съдебните медици заключиха, че уврежданията са в резултат от удари с тъпи предмети”, посочи тя.

„Искам ясно да кажа, че над детето не е упражнявано насилие. Това е и решението на всички независими органи, които извършиха проверка по случая”, казва директорът на яслата Татяна Велева.

Майката на детето добави, че има писмен отказ от детската ясла за записа от камерите.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО) ПИК TV: И Борис Бонев недоволства от Терзиев за кризата с боклука в София (ВИДЕО)
ново
Днес: 46
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК