Сърмов игра десетина минути при загуба на Поли (Тимишоара)

3794
на 06.12.2015

Поли (Тимишоара) загуби като домакин от Виторул с 1:2 в среща от 21-ия кръг на румънското първенство. За домакините резерва бе българският халф Георги Сърмов, който влезе в игра в 78-ата минута на мястото на Попеску.

Двата гола за успеха на Виторул отбеляза Флорин Чернат - в 21-ата минута от дузпа и в 47-ата, а за тима от Тимишоара се разписа бившият футболист на ЦСКА Янис Зику.

Поли е 11-и в класирането с 20 точки, а Виторул втори с 40, на 1 зад лидера Астра (Гюргево), който е с мач по-малко.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)