ГОРЕЩО
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
ШИЗОФРЕНИЯ В ЕФИР: Вижте лъжите на Благомир Коцев по казуса "Баба Алино"
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! "Калашниците" използвали междуградски автобуси, за да разкарват проститутки? (СНИМКА)
ЗА ЧЕСТТА НА ПАГОНА! Емануил Йорданов: Две медийни звезди в едно министерство са в повече
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на външните работи на Куба Бруно Родригес заяви, че Хавана застава твърдо зад Техеран на фона на разногласията между Иран и САЩ, съобщи RT, като се позовава на изявление на първия дипломат на Куба в „Туитър“.
препоръчано
„Изразяваме солидарността си с Ислямска Република Иран пред факта на агресивната ескалация от страна на САЩ срещу братска нация“, се посочва в съобщението.
свързани новини
ЕС скочи против мерки на САЩ срещу Куба
18900
на 03.05.2019
Тръмп обвини Куба за военна намеса във Венецуела
14097
на 01.05.2019
Хавана призова двете страни към диалог и сътрудничество на основата на принципите на международното право, определяйки този диалог като единствен път за разрешаване на разногласията и запазването на мира.
Превод и редакция: ПИК
Тръмп изплю камъчето - санкциите срещу Иран заради зловещи разкрития!
43729
на 23.06.2019


