BG EN

Тайсън Фюри пак култов: Нека дадат титлите ми на Фред Флинстоун, Супермен или Батман

Други спортове

Тайсън Фюри пак култов: Нека дадат титлите ми на Фред Флинстоун, Супермен или Батман

6094
на 11.12.2015
Тайсън Фюри пак култов: Нека дадат титлите ми на Фред Флинстоун, Супермен или Батман
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Новият световен шампион в тежка категория Тайсън Фюри въобще не се притеснява от това, че международната федерация по бокс (IBF) реши да вземе един от поясите му, защото отказва мач със задължителния претендент Вячеслав Глазков.

"IBF е една фалшива организация. Аз съм световеният шампион в тежка категория. Сега те не искат техният пояс да е при мен. Не ми дадоха никакво време. Трябваше да се съглася след два дни. Как да не се бия с Кличко отново? Имам клауза в договора за реванш, няма как да я избегна. Но IBF не ме интересува. Ако ми вземат пояса, очевидно си искам обратно таксите, които съм платил за пояс, който нямам. Всички знаят, че съм №1 на планетата. Може да вземат всичките ми пояси. Но няма да ми отнемат това. Аз все още съм боксьор №1 в тежка категория. Ако искат, да дадат титлите ми на Фред Флинстоун, Супермен, Батман, но всеки знае кой е №1".

Фюри разкри, че вече е качил 3 кг от мача насам и иска да се върне в залата. Но той подчерта, че боксът не е най-важното нещо за него.

препоръчано

"Има живот и след бокса. Аз съм семеен човек, трябва да си гледам жената и децата. Боксът е начин да печеля пари и да си плащам сметките – нищо повече, нищо по-малко. Това е бизнес."

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО) Политолог с ударен анализ пред ПИК TV: Ефектът „Радев“ удря малките партии и мобилизира електората на ГЕРБ и ДПС-Ново начало (ВИДЕО)
ново
Днес: 133
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК