ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два самоубийствени атентата са извършени тази сутрин срещу автобуси на армията в афганистанската столица Кабул, при което са загинали най-малко шестима души, предаде AFP.
Отговорността за атака е поета от талибаните.
Началникът на полицията в Кабул е заявил, че атентатите са извършени срещу автобуси, превозващи военнослужещи. Според него най-малко шестима души са загинали, а други 15 са ранени.
От своя страна, талибаните заявиха, че при нападението са загинали 20 души.
препоръчано
Рядък феномен: Килим от цветя покри най-горещото място на света
3959
преди 23 минути
С дух на приключенец: Лисица се качи на кораб в Англия и пътува до САЩ
4833
преди 43 минути
3,9 по Рихтер тресна в Хаймана, Турция
3058
преди 44 минути
Италия освобождава 9 млн. барела петрол от стратегическите си резерви
3066
преди 2 часа


