ГОРЕЩО
Известен адвокат ПОКАЗА откровените глупости за бройката на протестиращите и как Манол Пейков, Асен Василев и Белобрадова трансформират геометрията
БЪРЗИ МИСЛИ ЗА ПРОТЕСТА: 50% концерт и 50% митинг. Който сее ветрове, жъне бури и прокуратури
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов проговори: Настоях за оставката днес, за да не ни заличат. Утре ще е първа точка в парламента. Няма да има никакво преформатиране (ВИДЕО)
Последни седмици за изгодна продажба на земя!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пакистанските талибани поеха отговорността за нападението над автобус в района на град Карачи, по време на което загинаха 47 души, предаде "Фокус", позовавайки се на РИА Новости.
препоръчано
По данни на полицията, стрелците (между 6 и 8 души) са се приближили към автобуса с мотоциклети, стреляли са по него отвън, а после са се качили и са продължили стрелбата по хората вътре.
Бомба уби шестима в Пакистан
3669
на 11.05.2015


