BG EN

Таткото на Сияна: Убиха детето ми по най-безобразния начин. Събудихме се и трябва да продължим!

Животът днес

Таткото на Сияна: Убиха детето ми по най-безобразния начин. Събудихме се и трябва да продължим!

25249
на 12.04.2025
Таткото на Сияна: Убиха детето ми по най-безобразния начин. Събудихме се и трябва да продължим!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Две седмици след смъртта на Сияна - в центъра на Телиш се събират протестиращи, които настояват за край на смъртните случаи по черните пътища на България.

препоръчано

Лошото време и дъждът бавят началото на протеста, защото авто- и мотошествията от София и Плевен пътуват по-бавно, съобщава БНТ. Едното шествие тръгна от Плевен, другото от София. След 11 часа протестиращите ще блокират основния път Плевен - Луковит. На протеста пристигна и бащата на Сияна - Николай Попов

"Протестът е срещу убийствата на пътя и безхаберието, което ни владее. Събудихме се и трябва да продължим да бъдем будни. Убиха детето ми по най-безобразния начин, както десетки други български деца и стотици хора, които загиват безсмислено на пътя от безхаберие, от некадърност и простотия. Край на това нещо", заяви таткото на Сияна.

Николай Попов отново попита в чие бюро са прибрани всички сигнали за състоянието на пътя, подавани през годините.

"Хората казват, че пътят на смъртта покрай Телиш е път, заради който те всеки ден със страх изпращат близките си да пътуват. Хората настояват за незабавен ремонт на пътя, да се разшири и обезопаси кръстовището, от което се навлиза в селото, искат и по-строги мерки за всички нарушители на пътя", каза още Николай Попов.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК