"Твенте" изпрати Дик Адвокаат с бой и без Ники Михайлов

6793
на 12.05.2013
Твенте изпрати Дик Адвокаат с бой и без Ники Михайлов

Без Николай Михайлов "Твенте" победи с 3:1 ПСВ "Айндховен" в мач от последния 34-и кръг на Ередивизи. Двубоят без бенефисен за треньора на гостите Дик Адвокаат, който се оттегля от поста.

ПСВ завърши срещата и с човек по-малко. Марк ван Бомел си изкара набързо два жълти картона и в 71-ата напусна терена.

Резултата откри Люк Кастанос още в 3-ата минута, а в 27-ата Насер Чадли удвои. ПСВ обаче се върна в срещата след точно изпълнена дузпа от Дрис Мертенс малко преди почивката. Вилем Янсен е 54-ата обаче затвърди превъзходството на домакините, а с това фиксира и крайния резултат.

С успеха "Твенте" има вече 62 точки на шестото място, докато ПСВ остава втори с 69 и ще играе в Шампионската лига от третия квалификационен кръг. Михайлов и компания пък ще трябва да печелят място в Европа през плейофите, в които участие ще вземат "Утрехт", "Грьонинген" и "Хееренвеен".

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)