BG EN

Тенис-анализатор: Григор бе объркан, трябва да бъде по-търпелив

Тенис

Тенис-анализатор: Григор бе объркан, трябва да бъде по-търпелив

6863
на 25.12.2015
Тенис-анализатор: Григор бе объркан, трябва да бъде по-търпелив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Един от най-популярните тенис - анализатори в САЩ Мат Кронин обърна внимание на всички състезатели за изминаващата 2015 година, в това число и на Григор Димитров.

препоръчано

Специалистът не пропусна факта, че сезонът не беше от най-успешните за българина, но в същото време даде и своя съвет за успешно представяне през следващата година.

„През 2014 година изглеждаше така, сякаш 24-годишният сега състезател се развива много бързо. Той има огромно разнообразие в играта и е доста бърз. Но през 2015 беше навсякъде, но несъмнено объркан. Ако Григор Димитров иска да се завърне в Топ 10, ще трябва да бъде по-търпелив и по-спокоен“, написа Мат Кронин в своя колонка за Tennis Reporters, обобщаваща представянето на тенисистите през сезона.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
ново
Днес: 24
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК