ГОРЕЩО
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Българското правителство се опитва да води сложна политика, която едновременно да е в интерес на България, ЕС и НАТО, но и да не дразни Русия
Изборът на Бургас за домакин на "Евровизия" е шамар срещу ППДБ и Васил Терзиев, който превърна София в кочина
ЛУДОСТ В БУРГАС: Нощувките за "Евровизия" удариха 18 000 евро
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Двете момичета от Младежкия хълм остават в ареста
Обявиха датите и билетите за Евровизия, ето кога е финалът (ПЪЛНА ПРОГРАМА)
В страната е въведен код червено за опасност от извършване на атаки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главното управление за вътрешна безопасност на Франция предупреди водещите кандидати за президент на страната за наличието на сериозна опасност от страна на терористически структури, съобщи „Льо паризиен“. Получени са заплашителни писма преди около седмица, в тях ислямисти се заканват да устроят огнен ад на изборите.
препоръчано
„Нивото на сигурност е най-високото, въведен е червен код за максимална терористична заплаха, всичките ни служби са мобилизирани и са в готовност“, заяви шефът на Министерството на вътрешните работи на Франция Матиас Фекъл.
свързани новини
Задържаха близо 300 предполагаеми терористи във Франция
10174
на 10.09.2016
Във Франция са задържани 7 предполагаеми терористи
9184
на 23.08.2016
Екшън във Франция! Хванаха двама терористи във влак за Париж
21827
на 29.07.2016


