BG EN

Терорът на овластения пияница Бойко Рашков

КОМЕНТАРИ

Терорът на овластения пияница Бойко Рашков

189774
на 19.01.2023
Терорът на овластения пияница Бойко Рашков

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бойко Рашков изпрати полиция в дома на фоторепортер на ПИК.

препоръчано

Преди това крещеше в НС, че ПИК е "нещастно изданийце", "орган на ГЕРБ и прокуратурата".

Преди това попита колежката Цвети Борисова колко любовници им.

А още преди това нарече колегата Караколев "дебелак".

Няма реакция и буря от възмущение по медиите.

Все едно нищо не е било.

Все едно някакъв впианчен простак с власт, бивш комунистически следовател, не дерибейства над журналисти. Като преди това е арестувал незаконно лидера на опозицията, както в мрачните времена на култа към личността.

Не ми се мисли какво би се случило, ако не ставаше дума за ПИК, а за "Капитал" или БТВ; ако разпасаният политик не се казваше Бойко Рашков, а Бойко Борисов, например.

Такава девалвация на честта и липса на солидарност за повече от 30 години в професията не помня.

Айде, да речем, че мразят и завиждат на ПИК, но поне чисто човешки не е ли редно да реагират, да се възмутят? Не заради изданието, за принципа! Нали утре мечката на полицейщината ще почука и на тяхната врата?

Заслужаваме съдбата си, а жалкото поминуване на скопените и продажни български медии е функция от моралния разпад и омразата в обществото.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК