BG EN

Техеран обяви: Създават се четири работни групи със САЩ за иранската ядрена програма и отмяната на санкциите

Близък изток

Техеран обяви: Създават се четири работни групи със САЩ за иранската ядрена програма и отмяната на санкциите

3829
преди 1 часа
Техеран обяви: Създават се четири работни групи със САЩ за иранската ядрена програма и отмяната на санкциите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Техническите разговори в Швейцария, които са част от преговорите между САЩ и Иран, завършиха със създаването на работни групи, които ще разгледат иранската ядрена програма и отмяната на санкциите, съобщи за иранската новинарска агенция ИРНА висш ирански представител, цитиран и от Франс прес, предаде БТА.

препоръчано

"В резултат на консултациите, които са продължение на преговорите от неделя, беше решено да се създадат четири работни групи, които ще трябва да разгледат отмяната на санкциите, ядрената програма, възстановяването и икономическото развитие на Иран. Ще бъде създадена и спомагателна група", заяви пред ИРНА иранският заместник-министър на външните работи Казем Гарибабади, който е и експерт по правни въпроси.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (НА ЖИВО)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК