Тодор Неделев с изкълчен глезен

3900
на 26.09.2021

Халфът на Ботев Пловдив Тодор Неделев сподели след двубоя с Локомотив Пловдив (1:1), който той напусна контузен, че глезенът му е изкълчен, а равенството е закономерно.

"Първото полувреме играхме по-добре от Локомотив. Те нямаха чисто положение. През втората част играха пред собствена публика и нормално да тръгнат да обръщат мача. След това не мога да кажа как се разви мачът, защото се контузих. Още не може да се каже каква ми е контузията, изкълчен ми е глезенът. Надявам се да не е нищо сериозно и за мача в петък да се възстановя. Направих удар и при стъпването стъпих върху противниковия футболист и си изкъчих глезена.

Закономерен резултат. Имаше повече борба. Всяка точка е важна, тук на стадион "Локомотив" се играе трудно. Мисля, че равенството е закономерно. Да не забравяме, че ние преди три дни играхме 120 минути за Купата, както казах всяка точка е важна за нас", сподели Неделев след двубоя.