ГОРЕЩО
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
РЕЙТИНГЪТ ИМ ЗАМРЪЗНА: "Феновете" на Пеевски от ППДБ се връткат като участници в петроханска дружинка
С ЕДИН КОН! Петьо Блъсков с безпощадна ДИСЕКЦИЯ: Честни избори или частни?!
Европа
Томас де Мезиер: Хакерската атака срещу правителствената информационна мрежа е планирана дълго
4825
на 01.03.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Според действащия министър на вътрешните работи на ФРГ Томас де Мезиер хакерската атака срещу комуникационните мрежи на федералното правителство е „сериозен процес", който е планиран дълго време, съобщава националният ежедневник Die Frankfurter Allgemeine Zeitung, цитиран от "Фокус".
препоръчано
Това е технически сложна и дългосрочно планирана атака, изрази увереност християндемократът. Инцидентът, който е пряко свързан с националната сигурност, не променя факта, че Германия е добре позиционирана в областта на ИТ сигурността и има „една от най-сигурните правителствени мрежи в света", категоричен бе Томас де Мезиер.
свързани новини
"Вървете на май**та си": От Кремъл изгонили пратеници на Макрон
14113
преди 4 часа
40 ГОДИНИ ПО-КЪСНО! Италия се готви за рефреш на ядрената си енергетика
9457
преди 5 часа


