ГОРЕЩО
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
КЗК предлага пакет от 19 мерки за подобряване на конкурентната среда в сектор храни
СТРАШНА ТРАГЕДИЯ: Тир се вряза в кола в насрещното на "Тракия", загинаха две деца и възрастен
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
МВР с първи данни за бруталното убийство в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рапърът Ванко1 излиза от затвора във вторник, след като излежа присъдата си от 3 месеца, която получи след като бе заловен да кара почерпен в София.
препоръчано
Иван Главчев, както е истинското име на рапъра бе съден по бързото производство. След като сключи споразумение със съда, Ванко 1 получи ефективна присъда и в началото на годината влезе зад решетките. Той излежа наказанието си в ТПО "Хеброс.
1/3 от присъдата е изработена от рапъра в строителен хипермаркет в "Кючук Париж". Той намалил наказанието си, като заедно с други затворници е пренасял торби с цимент и други строителни материали, съобщи "Трафикнюз".
свързани новини
След пожара: Щети за хиляди левове в къщата на бабата на Ванко 1
11372
на 13.09.2017
Запали се къщата на бабата на Ванко 1 (СНИМКИ)
17516
на 13.09.2017


