Тотнъм отстрани Арсенал на четвъртфиналите за Купата на Лигата на Англия

5239
на 20.12.2018

Отборът на Тотнъм се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Лигата на Англия.

В мач от четвъртфиналната фаза на надпреварата Тотнъм победи като гост Арсенал с 2:0. Сонг Хюн Мин в 20-ата и Деле Али в 59-ата минута вкараха головете за Тотнъм.

В другия мач от тази фаза на турнира, който се изигра снощи, Челси победи у дома Борнемут с 1:0. Еден Азар в 84-ата минута бе точен за Челси.

Малко след края на двубоите станаха ясни и съпернците за полуфиналите на турнира.

Защитаващият трофя отбор на Манчестър Сити ще играе с третодивизионния Бъртън Албиън, където играе българският вратар Димитър Евтимов.

Другият финалист ще определят тимовете на Тотнъм и Челси.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 13 май - възможност за успешна изява за Близнаците, запознанство ще промени из основи живота на Стрелците
ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV: Борисов подпука ППДБ от Самоков: Абе, Денков, ти си с 20 човека в Брюксел, ние сме с 2000 тука, на кой поставяш условия? (ВИДЕО)