BG EN

Трагедия в Цървена Звезда, млад треньор почина от сърдечен удар

Баскетбол

Трагедия в Цървена Звезда, млад треньор почина от сърдечен удар

7884
на 11.09.2013
Трагедия в Цървена Звезда, млад треньор почина от сърдечен удар
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трагедия почерни сръбския гранд Цървена звезда (Белград), след като един от треньорите в детско-юношеската школа на "звездашите" почина внезапно на едва 25-годишна възраст. Душко Тошич си е отишъл от този свят на любимото си място - баскетболното игрище.

препоръчано

Причината за смъртта на Тошич е сърдечен удар. Младият треньор е бил сочен като еталон от всички свои колеги, а по думите им децата, които е тренирал са го обожавали. Тошич е бивш баскетболист, като е играл за юношеските и младежките тимове на друг отбор от сръбската столица - ФМП (Белград).

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК