ГОРЕЩО
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две момчета на 19 и 16 години са загинали при тежка катастрофа на пътя между селата Трекляно и Средорек. Трагедията е стана през нощта на 2 срещу 3 март.
препоръчано
Те са пътували с мотопед „Пиаджо“, сами участници в движението са били. Младежът, управлявал мотора, най-вероятно е крал с привишена скорост, загубил управление и се пробърнали на пътя. И двамата младежи са загинали на място, съобщава "Струма.бг".
Труповете им са закарани за аутопсия в кюстендилската болница, започнато е досъдебно производство по случая в РУ – Кюстендил.
свързани новини
Мотористи на бдение в памет на поредната жертва на войната на пътя
12168
на 23.09.2016
Мотористи отново на протест, искат затвор за убийците на пътя
14064
на 09.08.2016
Кървав 23 юли: Още две жертви на войната по пътищата, този път мотористи
18413
на 23.07.2016
Мотористи берат душа след катастрофи в Пловдивско
9771
на 19.06.2016


