ГОРЕЩО
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
ПОСЛЕДНИТЕ ДУМИ на убитата в Угърчин Даниела: Умирам, извикайте линейка
Истината зад отказа на Дара да участва в бляскавия фестивал в Баку
Гълъб Донев за бюджета: Хората да са спокойни, ще се справим с това трудно положение
Региони
ТРАГЕДИЯТА Е ОГРОМНА! Проф. д-р Георги Хубчев загуби битката с коронавируса
90871
на 17.10.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След тежко боледуване от COVID 19, рано тази сутрин на 66 г. ни напусна акушер-гинекологът проф. д-р Георги Хубчев, началник на АГ отделението в УМБАЛ "Дева Мария" гр. Бургас, съобщава „Флагман”.
препоръчано
Проф. д-р Хубчев бе диагностициран на 2 октомври и след влошаване на състоянието му, бе хоспитализиран в ОАИЛ. 15 дни колегите му се бориха за неговия живот, използвайки всички възможни методи.
Загубата на лекар от такъв ранг е загуба не само за семейството му, но и за цяла България.
УМБАЛ "Дева Мария" изказва своите съболезнования на семейството.
Поклонението ще бъде на 20 октомври (вторник), от 12:30 ч. в Обредната зала на бургаските гробища.
свързани новини
УЖАСЪТ НЯМА КРАЙ! Лекар с коронавирус почина в Силистра
24443
на 31.08.2020
ТРАГЕДИЯ: Лекар почина от коронавирус в столична болница
82888
на 24.08.2020
СКРЪБНА ВЕСТ! Почина обичан лекар от "Пирогов"
68730
на 27.05.2019
Почина уважаван лекар в Югозапада
17931
на 25.10.2018


