ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
Футбол
Трансфер! Защитникът Пламен Крачунов ще продължи кариерата си в полския Сандеция (Нови Сонч)
10865
на 06.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
28-годишният бранител Пламен Крачунов ще продължи кариерата си в новака в полския елит Сандеция (Нови Сонч), съобщи „Марица“.
препоръчано
Футболистът изкара почти цялата лятна подготовка с тима на Локомотив (Пловдив).
От началото на седмицата Крачунов е в Полша, като вече е преминал успешно медицинските прегледи в новия си тим, след което е подписал договор.
В тима на Сандеция играе още един български футболист – бившият нападател на Ботев (Пловдив) Александър Колев.
Пламен Крачунов одобрен за Висшата лига, подписа със Сейнт Джонстън
7632
на 22.02.2016
Пламен Крачунов се пробва в Шотландия
5083
на 16.02.2016


