ГОРЕЩО
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Болежки са причината капитанът на Ботев (Пловдив) Тодор Неделев да бъде сменен по време на снощната победа с 2:1 над Арда от седмия кръг на efbet Лига.
препоръчано
Националът на България изрази бурно недоволството си срещу решението на треньора Азрудин Валентич да го замени в 61 минута, когато на мястото му се появи Филип Филипов.
Неделев дори захвърли капитанската лента на земята, а феновете освиркаха наставника.
"Решението да извадя Неделев е да го запазя за мача в петък с Берое. Той има леки болежки от националния тим. Това е тежко решение, хората могат да ме мразят за това решение, но аз не съм тук да говоря с хората", коментира Валентич.


