Треньорът на Левски Стоянович: Футболистите се...

Топ новина

10533
на 21.01.2021

Треньорът на Левски Славиша Стоянович коментира загубата от Домжале с 1:2 в първата проверка на "синия" тим за годината.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

Ето какво каза специалистът:

"Две статични положения, две грешки. Доволен съм от първото полувреме. Тези, които влязоха след почивката, трябваше да са по-отговорни. Необходимо беше да бъдем и по-комбинативни.

Имахме положения, с които можехме да си успокоим мача. Не успяхме да го сторим. Ако не се поправим, ще стане като в този мач. Може да загубим отново, ако играем така.

До 60-ата минута съм доволен. След това отпаднахме. Нямахме и много футболисти за равностойни смени. Видяхте, че ситуацията за съперника беше различна.

Футболистите се раздават максимално на тренировка. Но това трябва да се пренася и в мачовете ни.

Трябва да имаме повече избор. Нормално е феновете да се интересуват от новите попълнения. Сулака трябва да се присъедини към тима. Договорили сме още един футболист. Новите трябва да вдигнат нивото на отбора. Това е най-важното.

Резултатите са всеки път от значение. Не искам равенство, нито пък загуба. Искам да печелим винаги. Играхме добре до 60-ата минута. След това не. От две статични положения загубихме мача. От младите ни футболисти съм доволен", заяви Стоянович, цитиран от "Топспорт".

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 23 април - материалното положение на Близнаците ще се подобри, Козирозите ще жънат успехи
СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Кирил Петков даде рецепта как ПИК да стане нормална медия: Трябва само да... (ВИДЕО)