ГОРЕЩО
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ВНИМАНИЕ! Задават се много големи жеги, живакът гони 40 градуса. Ето какво трябва да знаят планинари и плажуващи
Тиктокърът Стоян Колев изживял тежки дни в ареста - цигани му спретнали голяма гадория
Седем задържани при акцията в кметство "Приморски" по случая "Баба Алино"
НОВА ТРАГЕДИЯ! Две деца загинаха при катастрофа на пътя Мездра - Бодунец
Аз съм над всички, били в тази къща, сподели надменно Надежда
Тризначките от ВИП Брадър отново втрещиха цяла България с ругатни, истерични изблици и обиди към светски лица в национален ефир. Този път обаче, те не се обединиха в една позиция, напротив, получи се вътрешен конфликт, завършил с криене и хлипане в...дрешника. Надежда се нахвърли върху Вяра и Любов заради предстоящи нов сезон на Големия брат, който ще приеме част от риалити звездите, участвали в предходните сезони на шоуто. [caption id="attachment_8407" align="alignleft" width="310"]
Тризначките днес[/caption]
"Аз съм над всички, били в тази къща", сподели надменно Надежда пред стъписаните погледи на Никол, Любен Дилов син, Орлин Павлов и останалите съквартиранти.
"Вече сме получавали такива смешни предложения. Венета Райкова ни покани в едно шоу заедно с Панайот и Пеньо / бивши участници във Биг Брадър, заедно с тризначките, б.а. /. Ние да не сме психично болни ? Панайот от селото, Пеньо и ние трите ?!? Ужасно !", продължи тя, след което нарече водещата на "Горещо" - "Тъпа пут*а". Драмата обаче не свърши дотук.
Яростната македонка обвини сестра си Любов за всички негативни неща в къщата. "Ти си доста наивна, ходи си при всички безкруполни твари".
Накрая, изпадналата в тиха истерия Надежда се заключи в дрешника на звездите, където стоя един час, вероятно размишлявайки върху нещата от живота.. препоръчано


