ГОРЕЩО
И ПОЧВАМ ДА БЕГАМ, БАТЕ! Изловиха Кендимен в крачка. Ето къде цъфна доскорошният главсек на МВР (ВИДЕО)
Писателят Милен Русков: Виновни за убийството в Пловдив са ППДБ. Тези либералски идиоти! Те са зло и също като Картаген, то трябва да бъде унищожено!
Ген. Наско се набра за взрива в "ЕМКО". Ето какво поиска в първия работен ден на парламента
БЪЛГАРИЯ ПОЖЪЛТЯ! Опасни жеги утре в цялата страна (КАРТА)
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Психиатърът д-р Цветеслава Гълъбова: И затворът няма да превъзпита учениците садисти от Пловдив
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима души са загинали при експлозия в украинския концерн "Укроборонпром", разположен в Сумска област, предава 112 Украйна. По предварителна информация взривът е избухнал при разтоварване на боеприпаси, подготвяни за утилизация.
препоръчано
„В резултат на това загинаха трима души, още двама бяха ранени“, се казва в съобщение от пресслужбата на прокуратурата, цитирана от Фокус.
Шестима загинаха при експлозия в склад с боеприпаси в Украйна
9209
на 01.02.2015
Експлозия е избухнала на газопровод в Украйна
8245
на 17.06.2014


