BG EN

Труп на младо момиче изплува в Стара Загора

Животът днес

Труп на младо момиче изплува в Стара Загора

2188
на 06.01.2013
Труп на младо момиче изплува в Стара Загора
Автор:   Милан Николов
19-годишно момиче се е удавило тази нощ в езерото "Загорка" край Стара Загора. Рано тази сутрин граждани са намерили на брега полупразна бутилка от уиски,чанта, телефон, обувки и дневник. Трупът на девойката е изваден около обед. По думите на един от охранителите на езерото "Загорка", мястото, където момичето е сложило край на живота си, е дълбоко едва около метър и половина. На брега, освен изпразнената бутилка с алкохол, е открит и шоколад. Телефонът на девойката звънял непрекъснато, след което батерията й паднала. Трупът на момичето е изваден около обед. Два-три часа след полунощ валя много силен дъжд и колегата, който е бил нощна смяна не е видял никой, брегът не се виждал, коментира охранителят. По думите му момичето било много красиво, предполага се, че е студентка в София.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК