ГОРЕЩО
ЖЕСТОКА ТРАГЕДИЯ! Пет жертви на тежка катастрофа край Ботевград
Слави Василев РАЗКРИ тайни от "кухнята" на "Прогресивна България". Ето защо вчера Радев не произнесе реч от трибуната
TravelLove – пътуванията започват тук (СНИМКИ)
ПРОЛЕТ! Май започва с дъждец и слънце, а в планините и със сняг (КАРТА)
БИВШ БАНКЕР ГИ РАЗОБЛИЧИ: Алчни търговци стоят зад инфлацията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Авария на голям довеждащ водопровод с диаметър 900 мм стана причина за прекъсване на водоснабдяването към кварталите Бояна, Драгалевци, Княжево, Горна Баня, Киноцентър и вилни зони Беловодски път, Килиите и Мала Кория. Това съобщиха от пресцентъра на „Софийска вода”. Екипите на дружеството работят по отстраняването на аварията.
препоръчано
Очаква се водоподаването да бъде нормализирано до 17 ч. днес. В най-отдалечената точка на водопровода - Горна Баня и вилната зона към квартала се очаква да има вода до 19 ч.
Предвид неделния предпразничен ден, по време на строително-монтажните работи ще бъдат осигурени водоноски в централната част на кварталите Бояна, Драгалевци, Княжево и Горна Баня.
Президентът Йотова за Деня на труда: Честваме права, воювани поколения наред
1603
преди 12 минути
ЖЕСТОКА ТРАГЕДИЯ! Пет жертви на тежка катастрофа край Ботевград
25749
преди 35 минути
TravelLove – пътуванията започват тук (СНИМКИ)
4174
преди 1 часа


