ГОРЕЩО
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турски изтребители са нарушили гръцкото въздушно пространство общо 81 пъти за три седмици през декември, като поставили гръцката отбрана на ръба на търпението, писа в. “Български новини”.
препоръчано
Темата била обсъждана на среща между гръцките министри на външните работи и на отбраната Евангелос Венизелос и Никос Дендиас.
Предимно с растеж приключи днешната търговия на европейските борси
7461
преди 8 часа
ЕС забрани напълно вноса на руски газ от 2027 г.
6566
преди 8 часа
Мерц: Равнището на насилието в САЩ е обезпокоително
6346
преди 9 часа


