ГОРЕЩО
НОВИ РАЗКРИТИЯ: Директорката на училище "Космос" поверила двамата си сина на Калушев
Топ психиатър постави ДИАГНОЗА на шестимата от "Петрохан-Околчица" и разкри имали ли са душевно заболяване
Антон Славчев подава оставка от КОНПИ
Костадинов ЗАНУЛИ пепейците: Кой застреля "бащата на сглобката" - духовния покровител на ППДБ Алексей Петров?! Кой "удави" адвокат Джингов?!
Софийската митрополия за генерираните с изкуствен интелект клипове: Патриархът не рекламира стоки и услуги
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският министър на отбраната Исмет Йълмаз съобщи, че турско-американската програма за обучение и въоръжение на умерените сирийски бунтовници може да започне през май.
препоръчано
Според него Вашингтон и Анкара все още водят преговори за подбора на войници, които ще участват в програмата. Двете страни се споразумяха още през февруари за параметрите на програмата като тогава беше съобщено, че обучението трябва да започне през март. Йълмаз също така заяви, че Турция подкрепя британски служители в програмата като наблюдатели или като обучаващ персонал.
Тръмп: САЩ настояват за продължаване на преговорите с Иран
2407
преди 36 минути
Древни бронзови монети бяха открити по време на разкопки в Южен Казахстан
2651
преди 38 минути


