BG EN

Турция в ужас от невиждания спад на туристи, с 30% намалели чуждестранни ексурзианти

Балкани

Турция в ужас от невиждания спад на туристи, с 30% намалели чуждестранни ексурзианти

14970
на 11.03.2017
Турция в  ужас от невиждания спад на туристи, с 30% намалели чуждестранни ексурзианти
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турските власти в петък изразиха надежда за възраждане на своята туристическа индустрия, след като опасения относно сигурността на страната доведоха до 30% спад на чуждестранните посетители и приходи за миналата година, предава радио Voice of America, цитиран от Фокус".
„Свидетели сме на някои много положителни сигнали. Това ни дава надежда“, заяви турският министър на културата и туризма Наби Авчи в рамките на ITB Berlin - най-голямото в света туристическо изложение.
Броят на чуждестранните посетители в Турция намаля до 25,4 млн. през 2016 г. - най-ниският от девет години насам.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК