BG EN

Турция и ЕС са затворили въздушното си пространство за далекобойната руска авиация

ЧАС ПИК

Турция и ЕС са затворили въздушното си пространство за далекобойната руска авиация

9002
на 19.12.2015
Турция и ЕС са затворили въздушното си пространство за далекобойната руска авиация
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турция и страните от ЕС са затворили своето въздушно пространство за руските далекобойни самолети, които нанасят удари по позициите на „Ислямска държава“ в Сирия, предаде Regnum, цитирайки заместник-командващия далекобойната авиация на руската армия генерал-майор Анатолий Коновалов.

препоръчано

„Във връзка с това руските пилоти са принудени да удължават маршрута си, заобикаляйки Европа“, отбеляза офицерът. „Според него обаче, въпреки условията, руската авиация е доказала, че може да изпълни всяка поставена задача.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК