ГОРЕЩО
МВнР С ПЪРВА РЕАКЦИЯ за запалените коли в Скопие: Настояваме за бързо и справедливо правораздаване по случая
Външно с остра позиция за запалените автомобили в Скопие
НОВА ПРОВОКАЦИЯ: Запалиха коли на българското посолство в Скопие. Бивш външен министър с остра реакция (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР с подробности за акцията срещу "Калашниците" от "Ботунец": Осем души от бандата остават зад решетките (ВИДЕО)
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Известният журналист Христо Куфов, главен редактор на един от най-четените пенсионерски вестници у нас - "Златна възраст", почина от Ковид-19. Той е издъхнал днес в столична болница след усложнения от коронавирусната инфекция. Това съобщиха почернените му колеги от редакцията на вестника, които са в шок от кончината му.
препоръчано
Въпреки предпазните мерки, които е взимал още от първия ден на епидемията, журналистът се е заразил. Най-вероятно това е станало в средата на месец март, докато е пазарувал. Преди дни е постъпил за лечение в болница. Христо Куфов е завършил ВМУ-София. Той е сред знаковите журналисти в печата с близо 40 години стаж в редакциите на големите медии.
свързани новини
ТЪЖНА ВЕСТ: Известен уролог от Бургас загуби битката с COVID-19
71609
на 02.01.2021
ТРАГЕДИЯ: Млада учителка от Дупница загуби битката с COVID-19
35086
на 14.12.2020

ТЪЖНА ВЕСТ: Тв легенда от Варна загуби битката с COVID-19
62884
на 05.12.2020
ТРАГЕДИЯ: Пловдивски полицай загуби битката с COVID-19 на 47 години
10531
на 01.04.2021


