BG EN

ТЪЖНА ВЕСТ! Отиде си д-р Глинка Комитов

Животът днес

ТЪЖНА ВЕСТ! Отиде си д-р Глинка Комитов

29601
на 04.10.2024
ТЪЖНА ВЕСТ! Отиде си д-р Глинка Комитов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На 3 октомври почина д-р Глинка Комитов.

препоръчано

Д-р Комитов бе управител на Националната здравноосигурителна каса (НЗОК) в периода 17.03.2015 – 05.07.2017 г., и. д. директор на НЗОК от 24.01. до 07.03.2003 г. Бил е зам.-управител на НЗОК в периода 2002 – 2010 година, а от юли 2010 г. до октомври 2013 г. – директор на Столичната здравноосигурителна каса.

Д-р Глинка Комитов е завършил медицина в Пловдив, има специалности по „Акушерство и гинекология“ и „Социална медицина и здравен мениджмънт“. Завършва и право в УНСС, както и икономическия факултет в Пловдивския университет, където получава диплома за бакалавър по социология.

Специализирал е здравен мениджмънт в Париж, съавтор на няколко книги по здравен мениджмънт и здравно осигуряване.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 35
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК