BG EN

ТЪЖНА ВЕСТ: Почина писателката Розамунде Пилхер

СВЕТЪТ ДНЕС

ТЪЖНА ВЕСТ: Почина писателката Розамунде Пилхер

27805
на 07.02.2019
ТЪЖНА ВЕСТ: Почина писателката Розамунде Пилхер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Английската писателка Розамунде Пилхер почина на 94-годишна възраст. Тъжната новина съобщи Гардиън. 

препоръчано

Според изданието, за смъртта на авторката на бестселърите "Завръщане у дома", "Зимно слънцестоене", "Игрите на съдбата", "Търсачите на миди" е съобщил синът й Робин Пилхер.

На 3 февруари писателката е получила инсулт и повече не е дошла в съзнание.

Робин Пилхер смята, че творчеството на майка му е повлияло на живота на много хора от всички възрасти по света.

Превод: ПИК 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК