BG EN

Търсят шеф на Психото в Пловдив

Региони

Търсят шеф на Психото в Пловдив

12203
на 28.05.2019
Търсят шеф на Психото в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Конкурс за управител предстои в Психодиспансера / Център за психично здраве - ЕООД/, тъй като тригодишният договор на д-р Мариана Господинова изтече. Общината иска кандидатите да имат висше образование степен магистър и най-малко пет години стаж. Сред документите, които те трябва да представят, е и медицинско удостоверение от Психото, че са здрави.

препоръчано

Наплив от кандидати се очаква да има на конкурса за управител на ДКЦ-II, която се намира на бул. "Шести септември" срещу ресторант "Стадиона", съобщава "Марица". Общинското здравно заведение и до днес се знае сред по-възрастните пловдивчани като бившата поликлиника на активни борци. По традиция тя е с добри икономически резултати, но нейният шеф д-р Константин Сапунджиев наскоро беше избран с конкурс за управител на МБАЛ "Св. Пантелеймон". На мястото му Общинският съвет избра д-р Валентина Костуркова. Назначението <210> е временно, до провеждането на конкурс.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО) Проф. Рачев със седмична прогноза пред ПИК TV: Три циклона над Европа. Сняг по Черноморието и студ от север (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК