УБА изпусна да стигне до първа победа от август

6005
на 29.11.2017

Уест Бромич се размина с първа победа от август насам, след като имаше аванс от два гола в домакинството си на Нюкасъл. Срещата обаче завърши 2:2, след като Джони Еванс си отбеляза автогол в 83-ата минута, с което “свраките” изравниха. Хал-Робсън Кану и Сам Фийлд бяха извели УБА напред преди Кларк да намали на 2:1.

Домакините бяха водени от временния мениджър Гари Мегсън и стояха много добре в първия час от срещата. 19-годишният Фийлд отбеляза първия си гол за клуба в 56-ата минута и донесе аванс от два гола. Много бързо обаче Кларк намали след ъглов удар и изстрел с глава. Попадението промени изцяло облика на Нюкасъл, който доминираше до края. Отборът на Бенитес стигна до равенството и сложи край на серията си от четири поредни загуби.

УБА - НЮКАСЪЛ 2:2
1:0 - Робсън-Кану (45)
2:0 - Фийлд (56)
2:1 - Кларк (59)
2:2 - Еванс (83-авт)

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете