BG EN

Убиха кошута в поповското село Осиково

Крими

Убиха кошута в поповското село Осиково

24928
на 09.10.2013
Убиха кошута в поповското село Осиково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служители на Държавно ловно стопанство "Черни Лом" са намерили трупа на убита кошута в землището на поповското село Осиково, съобщиха от полицията в Търговище. Неизвестен извършител е убил без надлежно разрешение едър дивеч – кошута.

препоръчано

Трупът на животното е открит цял и не е бил разложен. Назначени са аутопсия и експертизи, които да установят вида на оръжието, с което е стреляно, допълва БТА. Според закона, "който убие или улови без надлежно разрешение едър дивеч, се наказва с лишаване от свобода до една година или с глоба от 100 до 300 лева".


Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая Петрохан: Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая "Петрохан": Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК