ГОРЕЩО
Хекимян: Терзиев ще бъде запомнен с думата "боклук"
Meteo Balkans с предупреждение: На 25 и 26 януари ще се завихри южен вятър - ето какво ще се случи (КАРТА)
Вторият живот на нещата: защо рециклирането започва от теб
Борисов: Модернизацията на България е дългосрочен проект – и няма време за рестарт при всяка смяна на властта (СНИМКИ)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Анализаторът Тома Николов с екшън прогноза: Радев ще направи невидима кампания и ще има 45 депутати. Пеевски консолидира антирадевския вот (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболната асоциация в Англия наказа нападателя на Лестър Джейми Варди за две срещи. Варди получи втори жълт картон в 56-ата минута на двубоя с Уест Хем за симулация. След това футболистът си позволи да изговори нецензурни реплики по адрес на рефера Джонатан Мос.
препоръчано
Според Telegraph футболната асоциация е предявила обвинение срещу Варди за невъздържано поведение. Сега голмайсторът на отбора ще пропусне двубоите срещу Суонзи и Манчестър Юнайтед.
Варди има възможност да отговори на обвинението си до 21 април.
Раниери покани Тоти в Лестър
8181
на 20.04.2016


