ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО: Мъж е задържан във връзка с тройното убийство на хижа "Петрохан", издирват 16-годишно момче
САМО В ПИК! Атанас Русев ПРОГОВОРИ за познанството си с разстреляните в хижа "Петрохан": Не съм чувал Калушев от 10 години. Най-вероятната версия е за… (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
Харизанов ПОДРЕДИ ПЪЗЕЛА за служебен премиер: Ето между кого ще се колебае Йотова
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Разбиха офиса на „Булсатком“ в Сандански, намиращ се на ул.“Банска“ непосредствено до пицария „Анджили“. Обирът е станал около 5.30 часа тази сутрин, пише "Струма Бг".
препоръчано
Неизвестни извършители разбили стъклената витрина на офиса и проникнали вътре.
Веднага на мястото пристигнали служители на охранителна фирма, след което и криминалистите от РУП – Сандански.
По първоначална информация липсва голяма сума пари.


