ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кървава трагедия хвърли в ужас цяла Гърция. 47-годишен мъж стреля и рани 17-годишната си дъщеря в главата на централния площад в град Аргос. Причините са неизвестни, пише вестник "Български новини".
Два куршума в главата открили лекарите в главата на момичето. То е все още живо, макар че е в много тежко състояние. Транспортирано е в болница в столицата Атина.
Бащата и дъщерята обядвали заедно, според очевидци. Момичето отишло да купи цигари. Баща й тръгнал след нея и пред погледа на клиентите на заведението извадил пистолет и стрелял в дъщеря си по веднъж в лицето и във врата. После си отишъл вкъщи, където опитал да се самозастреля. Полицията го намерила и го арестувала.
Бащата вероятно успял да се самонарани, защото лежи в реанимацията на същата болница в която е и дъщеря му.


