ГОРЕЩО
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Швейцария трябва да спре субсидирането на износа на един от най-известните си продукти – шоколада, преди края на 2018 г. Мярката страната трябва да въведе, за да изпълни решение на Световната търговска организация, съобщава БТА.
препоръчано
Правителството обаче вече търси начини този сладкиш да не стане недостъпен в чужбина. Берн обмисля мерки за намаляване на разходите за суровините за производителите. "Ако всички въври по план, не вярвам цените на шоколада да се повишат", заяви пред ДПА Урс Фюрер, президент на асоциацията на производителите на шоколад в Швейцария.
Самолет се разби в Судан, 14 души на борда загинаха
5979
преди 3 часа
Чарлз и Камила пристигнаха на държавна визита в САЩ
8163
преди 3 часа
Стрелецът от гала вечерята на Тръмп получи обвинение
9771
преди 4 часа
Revolut ограничава част от услугите си в България
17721
преди 4 часа


