Успех за Попето! Ивелин лидер

6916
на 05.11.2016

Отборът на Спартак Москва постигна 10-ти успех от началото на сезона в руската Висша лига, след като победи Том Томск с 1:0 като гост в мач от 13-ия кръг на първенството.

Българският национал Ивелин Попов бе титуляр за столичани и остана на терена до 84-та минута, когато бе заменен от Ромуло. Едиственото попадение в двубоя отбеляза Фернандо в 42-та минута.

След този успех Спартак събра актив от 31 точки и поведе еднолично в класирането, но може да бъде застигнат от тимът на Зенит, който утре гостува на Терек Грозни. Том Томск заема предпоследната позиция в подреждането със само 8 точки.

Попето е сред основните играчи в националния ни тим, но "лъвовете" не впечатляват в поредица от срещи. Сега надеждите са, че Хубчев ще изведе отборът на победна линия.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)