Фалстарт за Хубчев! Огромни грешки! Франция ни "написа" 4-ка

39458
на 07.10.2016
Фалстарт за Хубчев! Огромни грешки! Франция ни написа 4-ка

Огромни грешки в защита на националния ни тим. Мачът с Франция започна добре, но след това срещата се превърна в рубрика гол след гол в нашата врата.

Родните национали изненадаха домакините с попадение на Мишо Александров в 6-а минута. Гол от дузпа, след нарушение срещу Жоро Миланов.

След това обаче между 23-а и 38-а минута Гамейро, Пайе и Гризман реализираха по едно попадение за 3:1 за "петлите". Груби грешки на "лъвовете" в защита, особено на Пиргов при попадението на Антоан в 38-а минута.

В 59-а минута Гамейро оформи крайното 4:1 в мача като и гредата при ситуация през втората част помогна на "лъвовете" резултатът да не стане още по-разгромен.

Така Петър Хубчев тръгва с разгромно поражение начело на представителния ни тим. За нашите предстои ново гостуване – този път срещу Швеция. Отборът ни има 3 точки, а Франция е с 4 точки към момента.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)