ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ЕС
Филип Хамънд ще признае: Не мога да изчистя бюджетния дефицит на Великобритания до 2020 г.
10349
на 19.11.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Британският министър на финансите Филип Хамънд през идната седмица ще обещае да подобри финансовото положение на Великобритания, но това няма да се случи преди следващите избори, пише вестник Daily Mail.
препоръчано
Очаква се Хамънд да признае, че не може да изчисти бюджетния дефицит до 2020 г., както Джордж Озбърн предвиди.
През септември разликата между правителствените разходи и приходи достигна 45, 5 млрд. паунда. Но според информация, намерена от изданието, няма да има нови съкращения в политиката на Хамънд за справяне със ситуацията.
Вместо това министърът ще каже, че времената са се променили и той е подготвен да увеличи разходите, за да гарантира плавен преход през Брекзита.
свързани новини
Фокус
Европейският парламент настоява за безплатен ръчен багаж в самолетите
6908
преди 8 часа
Европейският парламент прати споразумението с Меркосур в Съда на ЕС
7561
преди 13 часа
Силните геомагнитни бури продължават и в сряда, 21 януари
11253
преди 22 часа


