ГОРЕЩО
СЪВСЕМ Я ОТРЯЗАХА! Денков: Лена Бориславова няма да бъде в листите на ППДБ на изборите
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Селекционерът на Украйна Михайло Фоменко похвали своите играчи, въпреки загубата с 0:2 от Германия в група "С" на Евро 2016. Той смята, че отборът му се е противопоставил доколкото може на съперника, който е от световна класа.
"Германците са като машина. Там има футболисти от световна класа и ние знаехме какво ни очаква. Не успяхме да попречим на съперника да ни отбележи гол и допуснахме цели два. Въпреки това не смятам, че има от какво да се срамуваме. Надявам се да вземем своето от следващите два мача със Северна Ирландия и Полша", заяви Фоменко.
препоръчано
Спортал
Фоменко ще води Украйна на Евро 2016
6128
на 18.12.2015


