BG EN

Франция ще внесе в ООН проекторезолюция за забрана на използването на варелни бомби в Сирия

СВЕТЪТ ДНЕС

Франция ще внесе в ООН проекторезолюция за забрана на използването на варелни бомби в Сирия

5986
на 23.10.2015
Франция ще внесе в ООН проекторезолюция за забрана на използването на варелни бомби в Сирия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Франция ще внесе до няколко дни в ООН проекторезолюция за забрана на използването на варелни бомби срещу цивилно население в Сирия, съобщи днес френският външен министър Лоран Фабиюс.

препоръчано

"Трябва да направим така, че режимът (на Башар Асад) да спре да бомбардира цивилното население", заяви френският министър след среща със специалния пратеник на ООН за Сирия Стафан де Мистура.

Според френски парламентарен източник единствено силите на Асад имат практиката да хвърлят варели с експлозиви от хеликоптерите си.

Фабиюс съобщи, че ще събере следващата седмица в Париж германския, британския, американския и саудитския външни министри. На срещата няма да участва руският топдипломат Сергей Лавров.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 113
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК